Natasha Nordin

natasha

Eigenaar Bezielen
010-7860313
LinkedIn
Lees biografie
natasha@bezielen.nl

Rohil Jethmalani

Rohil

Linda Koeman

Linda

WHM-instructeur / Yogadocente / Meditatieleraar / Ademcoach
Lees biografie
linda@bezielen.nl

Fiona van Zoomeren

docenten

Alena Kadidlova

docenten

Ayurvedisch adviseur
Lees biografie
alena@bezielen.nl

Ronald Smit

docenten

Personal Trainer, Ademcoach en (docent) Hormoonfactor Trainer
Lees biografie
ronald@bezielen.nl

Esly Moncada

docenten

Femke Noordijk

docenten

Coach, trainer, begeleider
Lees biografie
femke@bezielen.nl

Maral Kojayan

Maral

Klinische Hypnotherapeut
Lees biografie
maral@bezielen.nl

Mariska van Beek

reiki

Sharmila Chander

docenten

Alternatief therapeute
Lees biografie
sharmila@bezielen.nl

Lars Lutje Schipholt

docenten

Lichaamsgericht holistisch coach
Lees biografie
lars@bezielen.nl

Ria van Weelde

Begl. – specialist India
Lees biografie
ria@bezielen.nl

Leonor ‘Lakshmi’ Brugarola

Leonor

Begl. – specialist India
Lees biografie
leonor@bezielen.nl

Wietske Hopstaken

Antje Hiemstra

Kim Shin Young
van Adrichem

kim

Lara van Roest

Anjani Makhaisingh

docenten

yogadocente, masseuse
Lees biografie
anjani@bezielen.nl

Marjolein Groen

docenten

Hypnotherapeut, coach, yogadocent
Lees biografie
marjolein@bezielen.nl

Rich Eduard &
Ivonne Kreule

docenten

Eefje Jacobs

Energetisch therapeut
Lees biografie
eefje@bezielen.nl

Kanchan Verma

Kanchan Verma

Janice Aliar

Janice
× Stuur ons een appje